"Ворскла" втратила перемогу на старті Ліги конференцій УЄФА

КИЇВ. 22 липня. УНН. Полтавська “Ворскла” в поєдинку другого відбіркового раунду Ліги конференцій в гостях не змогла обіграти фінський ФК “Купс”, передає УНН з посиланням на сайт полтавчан.

Що відомо

Зустріч закінчилася з рахунком 2:2.

Деталі

Вже у дебюті полтавчани пропустили м’яч на шостій хвилині від Удо. Проте в середині тайму Кане з передачі Якубу зрівняв рахунок. На початку другої половини Тілль з пенальті вивів “Ворсклу” вперед. Вже на сьомій компенсованій хвилині Томас приніс фінам нічию — 2:2.

Склади команд:

“КуПС”: Крейдель, Хямяляйнен, Томас, Тойвомякі, Каррільо, Себбан (Рангел, 79), Аджей-Боатенг, Узочукву, Попович, Ниссіля, Удо.

“Ворскла”: Різник, Чеснаков, Яворський, Бондаренко, Пердута, Пуцлін (Кравчук, 88), Скляр, Тілль, Якубу, Кане (Челядін, 75), Степанюк (Вакула, 82).