Зняла прокляття: Костевич поділилася враженнями після завоювання олімпійської медалі в Токіо

Олена в парі з Олегом Омельчуком принесла Україні третю нагороду на Іграх-2020.

Новоспечена призерка Олімпійських ігор-2020 Олена Костевич прокоментувала свій успіх у змаганнях з кульової стрільби. 36-річна спортсменка в парі з Олегом Омельчуком виграла "бронзу" у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м).

"Ми довго та наполегливо йшли до цієї нагороди. І сьогодні все ж був нелегкий день - удача змінювала невдачу і навпаки. Олег - великий молодець і ця нагорода для нас дуже цінна. Як "золото", - цитує Костевич сайт НОК України.

© НОК України
НОК України

Додамо, що Костевич - стала першою спортсменкою, яка несла прапор України на Олімпійських іграх, а після цього змогла завоювати нагороду. На попередніх шести літніх і семи зимових Олімпіадах прапороносці України завжди поверталися додому без медалей.

Олена ж заявила, що ніколи не вірила в так зване "прокляття прапороносця" та мала за честь нести прапор України на церемонії відкриття змагань.

"Говорили, що прапороносець не може здобути медаль. Я ніколи не вірила в це. Мала за велику честь нести прапор своєї держави й щаслива, що нам вдалося вибороти цю нагороду для країни", - сказала Костевич.

© Associated Press
Associated Press

Також спортсменка подякувала своєму партнеру Омельчуку, тренерам та команді, яка була поруч на шляху до медалі Олімпійських ігор. А також всій Україні, яка підтримує "синьо-жовтих" під час змагань у Токіо.

Нагадаємо, Костевич була близькою до медалі і в особистих змаганнях у стрільбі з пістолета на 10 м, але в фіналі посіла четверте місце.

Це вже третя медаль у скарбничці збірної України на Олімпіаді в Токіо, раніше бронзові нагороди завоювали дзюдоїстка Дар'я Білодід і фехтувальник Ігор Рейзлін.

• Олімпійські ігри-2020 у Токіо триватимуть до 8 серпня.
  • Всього буде розіграно 339 комплектів нагород у 33 видах спорту.

Стежте за результатами українців на Олімпіаді-2020 за 27 липня в нашій онлайн-трансляції.