Україна здобула третю медаль на Олімпіаді-2020

Олена Костевич і Олег Омельчук виграли "бронзу" в стрільбі з пневматичного пістолета.

Українська збірна завоювала третю медаль на Олімпійських іграх-2020 в Токіо.

"Бронзу" у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) здобули Олена Костевич та Олег Омельчук. У малому фіналі вони перемогли сербів сербів Зорану Аруновіч і Даміра Мікеца - 16:12.

Скарбничка нашої збірної поповнилася третьою нагородою Токіо-2020.
Бронзу у змаганнях змішаних команд у стрільбі з пневматичного пістолета (дистанція 10 м) здобувають Олена Костевич та Олег Омельчук, перемагаючи у малому фіналі сербів Зорану Аруновіч і Даміра Мікеца. pic.twitter.com/WwzxzULSEd

— НОК України (@OlympicUA) July 27, 2021

Це вже третя медаль у скарбничці збірної України на Олімпіаді в Токіо, раніше бронзові нагороди завоювали дзюдоїстка Дар'я Білодід і фехтувальник Ігор Рейзлін.

• Олімпійські ігри-2020 у Токіо триватимуть до 8 серпня.
  • Всього буде розіграно 339 комплектів нагород у 33 видах спорту.

Стежте за результатами українців на Олімпіаді-2020 за 27 липня в нашій онлайн-трансляції.