![Кива жалкує, що в 2014 році Янукович не роздавив Євромайдан танками](https://thumbor.my.ua/hU9bVz850JtxzPaYo2Uu5CQC3-0=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2F719ee82919652c6b5b3ec6cc5f80d6a5.jpg)
Кива жалкує, що в 2014 році Янукович не роздавив Євромайдан танками
Нардеп Кива заявив, що у 2014 році був на Майдані «обдурений євроінтеграцією»
Скандальний нардеп від «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива висловив жаль, експрезидент-утікач Віктор Янукович не роздавив його танками разом з активістами Євромайдану . Про це депутат написав у Facebook.
Кива заявив, що у 2014 році був на Майдані «обдурений євроінтеграцією».
«Шкода, що у нього (Януковича – ред.) не вистачило духу давити нас, тих, хто скакав, як ідіоти, танками й БТРами», – написав Кива.
Він додав, що «жертв, звісно, було б більше», але таким чином Янукович нібито врятував би країну від «війни, колонізації та роздроблення». На думку Киви, «треба все виправляти».
![756a](https://thumbor.my.ua/9cPLHiHSRZDjh7aC70QY1_gHDUU=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fa56d613511e7b5b6a750ca98445b7da8.png)
Нагадаємо, нещодавно Кива влаштував істерику на російському телеканалі (відео). Під час своєї промови, Кива часто зривався на крик, плутався у думках і грубив людям, які до нього зверталися. Протягом виступу депутат встиг зробити відразу кілька неоднозначних заяв. Риторика Киви незмінна: друзями України він вважає РФ, а ворогами - США.
Нагадаємо, нещодавноКива відзначився тим, що у Верховній Раді на пленарному засіданні 17 червня побився із депутатом «Слуги Народу» Миколою Тищенком.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)