/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fbf495c356e2b177faf855f64fc96f49f.png)
Родина Ганни просить допомогти їм вилікувати жінку від меланоми
Онкологію долають найновітнішими препаратами, які коштують вкрай дорого.
Дрозд Ганна проходить лікування препаратом, одне введення якого коштує понад 116 тисяч гривень і їх вона пройшла вже 7, та потрібно продовжувати, а коштів вже не залишилось.
«Хвороба почалася з бородавки на нижній частині великого пальця ноги, яка з часом перетворилася на пляму темно коричневого кольору неправильної форми, кровоточила. У січні 2021 р. поставили діагноз меланома шкіри 1 пальця правої стопи. Одразу, після встановлення діагнозу їй зробили операцію в інституті онкології», - розповідає донька Ганни.
На час операції і зараз метастазів в органах немає, були лише в 2 лімфатичних вузлах, тож лікарі постановили, що у випадку Ганни буде дієва імунотерапія, яка змушує організм самостійно розпізнавати ракові клітини і боротися із ним.
«Крім хірургічного лікування призначили додаткову терапію: імунотерапію протягом року. Ця терапія вважається сучасним методом лікування меланоми, фокусується на включенні імунної системи пацієнта з метою руйнування ракових клітин», - додає донька.
Препарат імунотерапії потрібно вводити кожні 3 тижні і досі їм це вдавалось. « 4 серпня бути 8 введення. Фінансово нам вже дуже важко. Держава обіцяє надати препарат, просто зі слів, в кінці серпня, може в вересні. Зверталися в МОЗ з листом, відповідь ще не надійшла. Лікарі говорять, що такими методами лікують в Європі, радять не припиняти лікування, вводити препарат кожні 3 тижні протягом року, виходить за рік треба зробити 16 введень. Просимо Вас нам допомогти зібрати кошти для подальшого лікування моєї мами», - просить донька Ганни.
Реквізити для допомоги:
ПриватБанк 5168 7451 0091 3752 Дрозд Ганна Василівна

