Романчук показав найкращий час у кваліфікації Олімпіади на 1500 м

Український плавець 24-річний Михайло Романчук вийшов у фінал Олімпіади.Романчук показав найкращий час у кваліфікації вільним стилем на 1500 м.Українець пройшов дистанцію за 14.45,99 с.Інший представник збірної України 29-річний Сергій Фролов кваліфікувався у фінал із показником 14.51,83 с та зайняв шосте місце.Фінал відбудеться 1 серпня о 4:44 за київським часом.Романчук завоював "бронзу" Олімпіади в плаванні на дистанції 800 м. Фролов фінішував на шостому місці.Олімпіада в Японії триватиме з 23 липня до 8 серпня.Україну в Токіо представлять 157 спортсменів - це найменша кількість учасників від України на літніх Іграх за час незалежності. На Олімпійських іграх розіграють 339 комплектів медалей у 33 видах спорту.В активі збірної України на Іграх у Токіо чотири бронзові нагороди.