Історичне досягнення: Світоліна завоювала для України першу медаль у тенісі на Олімпіадах

Нагорода була здобута в неймовірно важкому матчі.

Українка Еліна Світоліна, обігравши в матчі за третє місце Олену Рибакіну з Казахстану на Іграх-2020 у Токіо, принесла своїй країні першу медаль в історії Олімпіад.

Раніше ніхто з її колег-співвітчизників не піднімався на п'єдестал пошани на Олімпійських іграх.

Шлях Світоліної до "бронзи" в Токіо був дуже непростим. У матчі першого кола вона в надважкому матчі обіграла представницю Німеччини Лауру Зігемунд - 6:3, 5:7, 6:4.

У поєдинку 1/16 фіналу Еліна також у трьох партіях здолала Айлу Томлянович з Австралії - 4:6, 6:3, 6:4. У наступному матчі українка пройшла Марію Саккарі з Греції - 5:7, 6:3, 6:4.

У чвертьфіналі Світоліна вибила з турніру представницю Італії Камілу Джорджі - 6:4, 6:4. У фінал українка вийти не змогла, програвши чешці Маркеті Вондрушовій - 3:6, 1:6.

• Медаль Світоліної стала п'ятою для України на Олімпіаді в Токіо. Всі нагороди - бронзові.
  • Фінал жіночого тенісного турніру між Вондроушовою і Беліндою Бенчіч (Швейцарія) відбудеться 31 липня.