/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F74%2Fbe558c75170bf34fdbfb05363cde99cd.jpg)
Супутниковий інтернет Ілона Маска швидко набирає популярність
Під час пресконференції за участю SpaceX і Федеральної комісії зі зв’язку США (FCC) були озвучені дані абонентської бази супутникового інтернету Starlink. Як повідомляється, на цей час сервісом користується 90 000 осіб.
Ще в кінці червня Ілон Маск (Elon Musk) повідомив, що в системі Starlink – 69 420 активних користувачів. Виходить, що за все за один місяць кількість абонентів Starlink збільшилася на 20 000 осіб. На цей час сервіс доступний для використання в 12 країнах світу.
SpaceX – найбільший провайдер доступу в Інтернет за допомогою супутників і відповідного обладнання – орбітальне угруповання компанії безперервно розширюється і налічує вже понад 1700 апаратів. Однак в деяких місцях SpaceX встановить і наземні станції. Зокрема, три такі будуть розгорнуті в Великобританії.

