Допомогла зміна тренера: "Рух" здобув дебютну перемогу в сезоні завдяки потужному старту

Основні події в поєдинку розгорнулися в першому таймі.

Львівський "Рух" здобув перемогу над рівненським "Вересом" у матчі 3-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч завершилася на користь господарів з рахунком 2:1.

Львів'яни видали дуже потужний початок, який і визначив результат поєдинку. Вже на 6-й хвилині Андрій Борячук вивів господарів вперед, а ще через чотири хвилини Юрій Климчук забив другий м'яч.

upl.ua

"Верес" зміг скоротити відставання в рахунку перед перервою. Михайло Шестаков вразив ворота суперників на 40-й хвилині і повернув інтригу у гру.

Але уникнути поразки гості не змогли, незважаючи на те, що попереду у них було більше 50 хвилин ігрового часу. Ця перемога стала першою для львів'ян після розставання з Іваном Федиком та призначення на пост головного тренера команди Леоніда Кучука.

• "Рух" набрав перші 3 очки і піднявся на 11-те місце в таблиці УПЛ. "Верес" йде 14-м з одиницею у графі очок.
  • У сезоні-2021/22 УПЛ була розширена з 14 до 16 команд, які гратимуть у два кола. Новачками елітного дивізіону стали "Чорноморець", "Верес" і "Металіст-1925".
  • У наступному турі львів'яни 15 серпня зіграють у гостях з "Колосом", а рівняни днем раніше приймуть "Ворсклу".