Надвольової перемоги не сталося: "Колос" після вильоту з Ліги конференцій втратив очки в УПЛ

Бойовий поєдинок завершився внічию.

Ковалівський "Колос" не зміг обіграти львівський "Рух" у домашньому матчі 4-го туру української Прем'єр-ліги. Зустріч завершилася внічию з рахунком 1:1.

Перший м'яч у поєдинку було забито в середині першого тайму. На 24-й хвилині після передачі зі штрафного ворота господарів вразив Андрій Борячук.

Відігратися до перерви господарі не змогли. На 59-й хвилині їхнє становище всерйоз погіршилося після вилучення за повторне попередження Матії Рома.

upl.ua

Попри це, "Колос" зміг відігратися. На 65-й хвилині після рикошету м'яч у карному майданчику "Руха" підібрав Євген Новак, який і пробив Юрія Паньківа.

Господарі на цьому не зупинилися і цілком могли виграти. Однак в одному епізоді гостей виручив Паньків, а у іншому за них зіграла стійка.

• "Колос" набрав 5 очок у трьох матчах і піднявся на 8-ме місце в турнірній таблиці УПЛ. "Рух" з 4 балами йде 11-м.
  • У сезоні-2021/22 УПЛ була розширена з 14 до 16 команд, які гратимуть у два кола. Новачками елітного дивізіону стали "Чорноморець", "Верес" і "Металіст 1925".
  • У 5-му турі "Колос" 22 серпня прийме "Олександрію", а "Рух" днем раніше на виїзді зустрінеться із "Дніпром-1".