![На Херсонщині пенсіонер Збройних сил СРСР шпигував на Росію](https://thumbor.my.ua/WyLZ9c9IcMdhxiCm_QZ8GYJTNyE=/800x400/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F28%2Fc1526bc86a908f61535bea2edede3292.png)
На Херсонщині пенсіонер Збройних сил СРСР шпигував на Росію
Інформацію російській спецслужбі агент передавав за допомогою прихованих каналів зв’язку
У Херсонській області контррозвідники Служби безпеки України викрили у розвідувально-підривній діяльності місцевого жителя, пенсіонера Збройних сил СРСР. Про це повідомляє пресцентр СБУ.
Співробітники СБУ з’ясували, що зловмисник погодився співпрацювати зі спецслужбою країни-агресора з ідеологічних міркувань.
За завданням російських кураторів він:
- збирав відомості про схему охорони та облаштування одного із стратегічних об’єктів критичної інфраструктури регіону;
- ідентифіковував представників спеціальних служб України;
- передавав дані про громадян, які могли б бути потенційними об’єктами для вербування.
Інформацію російській спецслужбі агент передавав за допомогою прихованих каналів зв’язку.
Під час обшуків за місцем мешкання правопорушника вилучено:
- засоби зв’язку, які він використовував для контактів із кураторами;
- переписку з інструкціями;
- зброю з набоями та вибухівку.
Порушнику повідомили про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) Кримінального кодексу України. Йому обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Наразі тривають оперативно-слідчі дії.
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)