Три золотих медалі - як пройшов день для збірної України на Параолімпіаді

31 серпня збірна України завоювала 12 медалей на Параолімпіаді в Токіо.Оксана Ботурчук стала срібною медалісткою в бігу на 400 м.Єгор Дементьєв виграв срібну медаль Паралімпіади на роздільній шосейній велогонці.Український плавець Максим Веракса посів друге місце в запливі на 100 м вільним стилем.Василь Крайник виграв бронзу Паралімпійських ігор на дистанції 200 метрів у комплексному плаванні. Українець Андрій Трусов виграв золоту медаль у запливі на 50 метрів вільним стилем, а Євген Бородайко виграв "бронзу".Максим Кріпак виграв свою другу золоту медаль - українець з новим паралімпійським рекордом проплив дистанцію в 100 метрів батерфляєм.Українська плавчиха Єлизавета Мерешко стала третьою в запливі на 100 метрів вільним стилем.Також команда України виграла бронзову медаль у змішаній естафеті з плавання.Українець Максим Коваль став чемпіоном у штовханні ядра, а Олександр Яровий став володарем срібної медалі.Останні медалі дня виграли Юлія Шуляр, яка завоювала "срібло" в забігу на 400 м, а також Наталія КобзарПаралімпіада в Токіо проходить з 24 серпня по 5 вересня. Всього спортсмени зі 168 країн розіграють 540 комплектів нагород у 22 видах спорту.Медальний залік на Паралімпіаді-2020 на Токіо очолює Китай - 61 золота, 38 срібних і 32 бронзові медалі.На другому місці знаходиться Великобританія: 29 золотих, 23 срібних і 28 бронзових медалей. Третю позицію займають росіяни: 25 золотих, 16 срібних і 33 бронзові медалі.Україна йде на 15-му місці. Маючи в активі 67 медалей - 15 золотих, 33 срібних та 19 бронзових.