Захисник ФК Буковина Олександр Логінов: Могли закрити гру на 90-ій хвилині і йти радіти
Захисник ФК Буковина Олександр Логінов: Могли закрити гру на 90-ій хвилині і йти радіти

Захисник ФК Буковина Олександр Логінов: Могли закрити гру на 90-ій хвилині і йти радіти

Захисник «Буковини» Олександр Логінов прокоментував кубковий матч із «Прикарпаттям», в якому чернівчани поступились у серії пенальті:

«З одного боку засмучені, з іншого – команда показала хороший футбол проти представника Першої ліги. Хотілось, звичайно, пройти далі. Але, думаю, вболівальники задоволені тією напругою, боротьбою і тим, що відбувалось на полі. Було дуже багато моментів, щоб забити. Могли закрити гру на 90-ій хвилині і йти радіти.

Мабуть, майстерності трохи не вистачило, може, втома, вже стільки матчів граємо. Не вистачило голів. Пенальті ми точно не награвали. Просто готувалися до команди, розібрали на теорії все – їхні слабкі та сильні сторони.

Вболівальники в кожній грі нам допомагають і за це їм велике дякую. На Кубок, в будній день, прийшли люди і хотілось би, щоб приходило ще більше людей підтримувати. Можливо, голи будуть тоді залітати», – сказав Логінов.

Про це повідомляє bukfc.com/ua. Більше дивіться у відео:

Теги по теме
футбол
Источник материала
loader
loader