Утрималися на п'ятій позиції - як Україна провела день на Параолімпіаді

2 вересня на Параолімпіаді у Токіо збірна України здобула вісім нагород.Українці записали у свій актив три золотих, три срібних та дві бронзових нагороди. Українці мають в активі 84 медалі та п'яте місце в командному заліку.Україна розпочала день з золотих медалей Марії Помазан та Владислава Загребельного, здобутих в штовханні ядра і відповідно стрибків в довжину.Олексій Денисюк виграв "бронзу" у змаганнях з кульової стрільби.Плавчиха Єлизавета Мерешко - "срібло" на 400-метрівці вільним стилем.Третю золоту медаль за день Україні приніс плавець Максим Кріпак, який виграв 100-метровий заплив брасом.Після цього срібну медаль в 50-метрівці на спині виграв Антон Коль.Денис Остапченко виграв бронзу Паралімпіади в 50-метрівці вільним стилем ."Срібло" також завоювала Оксана Ботурчук в бігу на 100 метрів.Паралімпіада в Токіо проходить з 24 серпня до 5 вересня. Всього спортсмени з 168 країн розіграють 540 комплектів нагород в 22 видах спорту.Медальний залік на Паралімпіаді-2020 на Токіо очолює Китай - 77 золотих, 46 срібних і 44 бронзових медалей.На другому місці знаходиться Велика Британія: 34 золотих, 27 срібних і 35 бронзових медалей. Третю позицію займають росіяни: 32 золотих, 23 срібних і 42 бронзових медалей.Україна посідає п'яте місце в медальному заліку.