Ліонель Мессі побив рекорд легендарного Пеле, оформивши хет-трик за збірну Аргентини

У групі Південній Америці пройшли чергові кваліфікаційні матчі до Чемпіонату світу-2022. У протистоянні Аргентина - Болівія, що пройшло в Буенос-Айресі (Аргентина) на стадіоні "Монументаль Антоніо Веспуччі Ліберті", перемогу вибороли аргентинці. Усе завдяки Ліонелю Мессі.

Про це повідомляє видання "Футбол 24".

Хет-трик Ліонеля Мессі

Кваліфікаційний матч між збірними Аргентини і Болівії закінчився з рахунком 3:0. Усі три голи забив легендарний Ліонель Мессі на 14, 64 і 88 хвилинах матчу.

Перший гол Мессі забив у перші хвилини зустрічі. Футболіст обіграв захисника і з-за меж штрафного звично для себе пробив у "дев’ятку". Наступний гол Лео забив уже в другому таймі. Він добив у ворота свій власний удар.

Ліонель Мессі. Фото з соцмереж

Останній гол матчу "Аргентина-Болівія" Мессі виконав за декілька хвилин до завершення, зреагувавши на сейв воротаря.

Таким чином Ліонель Мессі забив свій 79-й гол у матчі за збірну Аргентини і перевершив досягнення бразильця Пеле – 77 голів на міжнародному рівні у складі збірної Бразилії.

Пеле

Тепер Ліонель Мессі – найкращий бомбардир серед південноамериканських збірних.

Збірна Аргентини займає друге місце в групі в Південній Америці. У свою чергу Болівія – на останній сходинці.

Результати кваліфікаційних матчів у Південній Америці

Протистояння збірних Парагваю і Венесуели закінчилося перемогою першої з рахунком 2:1.

1:0 закінчився матч "Уругвай – Еквадор" на користь Уругваю. Зустріч "Колумбія-Чилі" завершилася з рахунком 3:1.

З результатом 2:0 перемогла збірна Бразилії у матчі з Перу.

Нагадаємо, що зажадав аргентинець Мессі у ПСЖ.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас у Telegram та Viber.