СБУ затримала «заступника директора» аеропорту Сімферополь
СБУ затримала «заступника директора» аеропорту Сімферополь

СБУ затримала «заступника директора» аеропорту Сімферополь

Контррозвідка СБУ затримала зрадника, який допоміг РФ захопити повітряний простір після окупації Криму у 2014 році
фото: ssu.gov.ua

Затриманий є колишнім військовослужбовцям ЗСУ, який у 2011 році був завербований російськими спецслужбами

Правоохоронці затримали у Херсонській області так званого заступника директора міжнародного аеропорту Сімферополь в окупованому РФ Криму. Про це повідомили у Службі безпеки України.

Зазначається, що під час захоплення українського півострова російськими військами зловмисник приєднався до терористичного угруповання, відомої як «Самооборона Криму», і брав участь у захопленні стратегічно важливих об'єктів, зокрема, аеропорту і регіонального підрозділу «Кримаероруху».

Крім того, поплічник окупантів сприяв їм у взятті під контроль повітряного простору над півостровом.

Затриманий також є колишнім військовослужбовцям ЗСУ, який у 2011 році був завербований російськими спецслужбами і отримав за це громадянство РФ.

4e0fd394aa599736f6a44536bc28efe9.

Зараз йому повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 111 (державна зрада) і ч. 2 ст. 260 (участь у діяльності не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань) Кримінального кодексу України та обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.

Зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі.

До слова, силовики затримали бойовика, який штурмував будівлю СБУ в Луганську.

Источник материала
loader
loader