Тема конференції – це репресії, політичні переслідування, тиск: Сергій Тамарін підбив підсумки
Тема конференції – це репресії, політичні переслідування, тиск: Сергій Тамарін підбив підсумки

Тема конференції – це репресії, політичні переслідування, тиск: Сергій Тамарін підбив підсумки

Керівник київського осередку Національного Корпусу Сергій Тамарін поділився власним досвідом утисків з боку влади і розповів, яких репресій зазнають українські патріоти та ветерани.

Про це він розповів під час пресконференції, фрагмент якої можна переглянути у його Telegram-каналі.

Як зазначає Тамарін, сьогодні держава застосовує санкції проти ветеранів та волонтерів за будь-яку їхню соціальну чи політичну активність на вулиці і це є серйозною проблемою. Саме ці речі, констатує він, і обговорювали на пресконференції. "Тема конференції – це репресії, політичні переслідування, тиск та дії, які не сприяють укріпленню та відбудові нашої держави", - каже керівник Нацкорпусу.

Принагідно він розповідає про власний досвід утисків з боку влади. "Я є обвинуваченим у кримінальній справі по падінню Сивохо. Після того як, виходячи з залу, Сивохо через невеличку штовханину впав, у той же вечір ми опинились в ізоляторі. Кваліфікація була хуліганство ч.4 із застосуванням зброї", - розповідає Тамарін. Тим не менш, каже він, вже наступного дня відбулася перекваліфікація: тепер це кримінальна справа середньої тяжкості ч.3 і судовий розгляд триває вже більше року.

Окрім цього, націоналіст коментує справу Олега Довбиша та Дмитра Кухарчука, ветеранів російсько-української війни та учасників протестної акції проти політики влади, капітуляції та ігнорування інтересів держави. За словами Тамаріна, ветерани опинилися у слідчому ізоляторі за те, що взяли участь в акції і потрапили у штовханину з правоохоронцями. До того ж, зауважує він, правоохоронці самі сформували коридор і спровокували всю подальшу штовханину.

А відтак, підсумовує керівник Нацкорпусу, за допомогою кримінальних справ влада намагається виставити патріотів і ветеранів злочинцями, тобто накладає клеймо.

Як повідомляв My.ua, Нацкорпус розповів про пресконференцію, яку він провів у Києві на знак підтримки ветеранів.

Також My.ua писав про те, що Максим Жорін запросив українців приєднатися до Маршу Нації 14 жовтня.

Источник материала
Поделиться сюжетом
Упоминаемые персоны
Информационный портал MY.UA использует cookie, чтобы обеспечить должную работу сайта, а контент и реклама отвечали вашим интересам