Володимир Путін заговорив про свого можливого наступника

Володимир Путін заговорив про свого можливого наступника

Чинний президент Російської Федерації Володимир Путін не вирішив, чи буде претендувати на пост глави держави на наступних виборах. Він заявив, що ще зарано про це говорити. Проте, згідно з  Конституцією, Путін може балотуватися на ще один термін.

Про це президент розповів під час інтерв’ю на телеканалі CNBC.

Путін відповів неоднозначно

Під час розмови журналіст поставив президенту Росії питання про його наступника на посаді:

"Що ви думаєте про вашого наступника, ви дійсно хочете бути президентом, поки вам не буде 84?", - запитує журналіст Володимира Путіна.

У свою чергу російський президент вирішив ухилитися від відповіді. Він заявив, що на подібні питання "краще не відповідати". Путін також додав, що до наступних виборів в Росії ще достатньо часу. А подібні розмови дестабілізують ситуацію:

"Ситуація повинна бути спокійною, стабільною, щоб всі органи влади, всі державні структури працювали впевнено, спокійно дивилися в майбутнє", – говорить Путін.

Володимир Путін. Фото: Associated Press

Очільник РФ також додав, що Конституція країни дозволяє йому ще раз посісти крісло президента, але, за словами Путіна, жодних рішень з цього приводу поки не ухвалено.

Володимир Путін на посту президента Росії

У серпні 1999-го року Володимир Путін очолив уряд країни за президента Єльцина, який назвав його своїм наступником.

Того ж року після добровільної відставки Єльцина Володимир Путін став виконуючим обов’язки президента Росії, а з 2000-го року – вибраним президентом. На чолі країни Володимир Путін стояв до 2008-го року.

Володимир Путін. Фото: AFP

Після того, як пост президента зайняв Дмитро Медведєв (2008-2012), Володимир Путін очолив уряд. Проте вже у 2012-му Путін перемагає на президентських виборах у першому ж турі.

Нагадаємо, що Володимир Путін заслав Наталію Поклонську в Африку.

Читайте також, як у Раді "привітали" президента РФ з 69-річчям піснею.

Щоб не пропустити найцікавіші новини - читайте нас у Telegram та Viber.

Источник материала
Поделиться сюжетом