Винесли з рингу на ношах: мексиканський боксер знепритомнів після руйнівного нокауту

Постраждалому зроблять екстрену операцію.

Моторошне завершення мав поєдинок між Давідом Куельяром і Мойзесом Фуентесом, який відбувся під час вечора боксу в мексиканському Канкуні.

19-річний мексиканський проспект Куельяр брутально нокаутував свого 34-річного співвітчизника Фуентеса.

Юний талант на прізвисько "Генерал" не залишив ветерану жодних шансів. У сьомому раунді Куельяр влучив у суперника надпотужним лівим хуком, відправивши того в нокаут.

David Cuellar 20-0 won by MONSTER KTFO Vs Moises Fuentes in Cancun, Quintana Roo, Mexico. WOW!!!

#бокс #box #มวย #拳擊 #拳击 #Tinju #TTR #video #news #The13thRound #BoxingHistory #Fight #Stream pic.twitter.com/GG1we5yz2O

— The13thRound Boxing Boxeo Boxen Boxe Boks TTR (@GifsBoxing) October 17, 2021

Фуентес декілька хвилин лежав непритомний на канвасі, отримуючи допомогу лікарів. Його забрали з рингу на ношах і доправили до найближчої лікарні. Пізніше стало відомо, що боксеру призначили екстрену операцію.

• Куельяр здобув 20-ту перемогу на професійному рингу.
  • Фуентес зазнав сьомої поразки в кар'єрі. Також на його рахунку 25 перемог і одна нічия.

Окрім таких сумних новин, боксерське шоу в мексиканському Канкуні запам'яталося перемогою нокаутом українця Тараса Шелестюка, який повернувся на ринг після майже дворічної перерви.

• Жесть по-африканськи: боксер майже до смерті забив суперника, який ледве стояв на ногах (відео)