«Динамо» зазнало поразки від «Барселони» в Лізі чемпіонів

Жерар Піке відкриває рахунок

Кияни опустилися на останнє місце в турнірній таблиці

Столичне «Динамо» зазнало поразки в третьому турі Ліги чемпіонів. На «Камп Ноу» чемпіон України поступився «Барселоні» – 0:1. Рахунок хоч і мінімальний, але шансів у киян практично не було. За весь матч гості не завдали жодного удару в площину воріт іспанського клубу.

Мірча Луческу побудував гру «Динамо» від оборони. В першому таймі кияни навіть не намагалися зачепитися за м’яч. Захищалися як могли, але через неможливість контратакувати змушені були першу половину зустрічі провести біля свого штрафного майданчика. А без контргри гол для «Барселони» ставав справою часу. Вони його і створили на 37 хвилині. Спочатку Бущан врятував команду після пострілу Деста, а поки гості переводили дух, каталонці другим темпом забили. Пішла передача на дальню штангу, де центральний захисник «Барселони» Жерар Піке в дотик відправив м'яч у дальній кут.