/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F249%2F1188dd1610a6ba8021240bca55ad9eec.jpg)
На Львівщині нетверезий водій в’їхав у дерево – його та пасажира госпіталізували
Дорожньо-транспортна пригода сталася 25 жовтня у місті Стрий на вулиці Вокзальній.
Про це повідомила пресслужба поліції Львівщини.
Як попередньо встановили правоохоронці, водій автомобіля «Volkswagen Caddy», 24-річний місцевий мешканець, не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та в’їхав у дерево.
Внаслідок ДТП водій та його 22-річний пасажир, теж мешканець Стрия, отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані.
Встановлено, що на момент зіткнення і водій, і пасажир перебували в стані алкогольного сп’яніння.
За фактом слідчі територіального підрозділу поліції Львівщини відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.286-1 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами в стані сп’яніння) Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає покарання – позбавлення волі на строк до трьох років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк від трьох до п’яти років.@video=//www.

