В США автомобиль въехал в толпу во время рождественского шествия – есть жертвы
В США автомобиль въехал в толпу во время рождественского шествия – есть жертвы

В США автомобиль въехал в толпу во время рождественского шествия – есть жертвы

У центрі міста Вокешо, що у штаті Вісконсин (США) позашляховик на швидкості в’їхав у велелюдну різдвяну ходу – понад 20 людей зазнали поранень, є жертви, але точна кількість – не повідомляється.

Начальник міської поліції Ден Томпсон під час брифінгу заявив, що внаслідок інциденту до лікарні доставили 11 дорослих та 12 дітей. Про кількість він не повідомив поки поліція не повідомить їхні родини.

— Автомобіль збив понад 20 осіб. Деякі з них – діти, і в результаті цього інциденту є кілька смертельних випадків. Ми працюємо з сім’ями, це наш пріоритет у цьому трагічному інциденті, – сказав Томпсон.

Він додав, що розслідування поки йде “дуже плавне”, і він не знає, чи був інцидент пов’язаний з тероризмом. Однак одна особа була затримана, а транспортний засіб вилучено.

На одному з відео, опублікованому в соціальних мережах, видно, що червоний позашляховик мчить назустріч учасникам параду, а на другому відео поліція відкриває вогонь по цьому авто, коли він проїжджає через бар’єри поліції.

This was recorded from the City of Waukesha’s Facebook account, which was streaming the parade.

You can see a red SUV speed right past these band members, hear screams and then a law enforcement officer running. @fox6now pic.twitter.com/8lO5oRuP1I

— Sam Kraemer (@SamKraemerTV) November 21, 2021

За оцінками очевидців, автомобіль їхав зі швидкістю близько 40 миль на годину (приблизно 64 км/год, Ред.), коли врізався в натовп.

CONTENT WARNING

“A viewer sent in horrifying video the moment a red SUV plowed through a crowd during the #Waukesha Holiday Parade. Its currently unclear how many people have been injured.” – -via https://t.co/BXuKAzU0iH pic.twitter.com/45tKiEAQGu

— crabcrawler (@crabcrawler1) November 22, 2021

Томпсон спростував інформацію, що хтось із автомобіля відкрив вогонь по натовпу, але заявив, що поліція стріляла по транспортному засобу, щоб спробувати його зупинити.

Влада Вокешо повідомила, що 22 листопада у місті будуть закриті школи, а дороги залишаться перекритими щонайменше 24 години.

Читайте
Жертви нападу у Норвегії загинули не від стріл: поліція розкрила подробиці
Теги за темою
США ДТП
Джерело матеріала
loader
loader