/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F39%2F123d2f49ceb6578b96012392047e3825.jpg)
У Харкові нове моторошне ДТП: пікап врізався в автомобіль з родиною
КИЇВ. 23 листопада. УНН. У Харкові позашляховик Ford не пропустив автомобіль Mazda та вдарив його в лобове скло, передає УНН з посиланням на соціальні мережі.
Деталі
Повідомляється, що в автомобілі Mazda перебувала родина. Зазначається, що нібито в результаті ДТП травмувалася дитина.
Наразі УНН намагається отримати коментар у поліції щодо ДТП.
Доповнення
Керівник Харківської обласної прокуратури Олександр Фільчаков повідомляв, що у Харківській області за 10 місяців цього року сталося 10,2 тис. ДТП, у тому числі зі смертельними наслідками 165.
Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції НПУ Олексій Білошицький повідомляв, що в Україні загалом за 10 місяців цього року сталося понад 150 тис. ДТП. Понад 2,5 тис. людей загинули в цих дорожньо-транспортних пригодах.

