КИЇВ. 25 листопада. УНН. Кабінет міністрів України дав старт офіційному початку роботи Бюро економічної безпеки (БЕБ), однак, органу поки не виділено спеціально обладнані приміщення та будівлі, повідомляє УНН з посиланням на інформацію БЕБ.

Цитата:

24 листопада Кабінет міністрів України видав розпорядження №1493-р “Про початок діяльності Бюро економічної безпеки”, яким дав старт офіційному початку діяльності БЕБ задля виконання функцій щодо протидії правопорушенням, які посягають на функціонування економіки держави.

"Попри рішення про офіційний запуск роботи Бюро, органу поки не виділено спеціально обладнані приміщення та будівлі, що може призвести до затягування передачі наявних кримінальних проваджень до БЕБ від правоохоронців, які втрачають функції розслідування економічних правопорушень", - сказали при цьому у БЕБ.

Деталі

Станом на 25 листопада центральний апарат БЕБ, як повідомляється, сформовано більш ніж на 30% від його граничної кадрової чисельності, що дозволяє запустити аналітичну та правоохоронну функцію Бюро. Водночас зі стартом роботи Бюро продовжиться кадрове доукомплектування центрального апарату БЕБ і розбудова його територіальних управлінь. Наступні вакансії у центральному апараті та територіальних управліннях БЕБ і умови конкурсного відбору обіцяють опублікувати на веб-сайті Бюро найближчим часом.

Доповнення

Міністерство юстиції України зареєструвало Бюро економічної безпеки у серпні. Його головою призначено Вадима Мельника.
Бюро мало розпочати роботу 25 вересня. На наступний день після цього мала припинити своє існування Державна фіскальна служба, яка вже перебувала в процесі ліквідації.

Теги по теме
Кабмин
Источник материала
Поделиться сюжетом