ВООЗ скликала екстрену нараду через новий варіант коронавірусу
ВООЗ скликала екстрену нараду через новий варіант коронавірусу

ВООЗ скликала екстрену нараду через новий варіант коронавірусу

Всесвітня організація охорони здоров'я скликає екстрену нараду через новий варіант коронавірусу, що вперше був виявлений у Південній Африці та Ботсвані британськими вірусологами. Про це повідомляє "5 канал".

Зустріч відбудеться у п'ятницю, 26 листопада, на ній буде обговорюватися так званий варіант B.1.1.529 Sars-Cov-2.

Цей різновид коронавірусу містить 32 мутації, які потенційно роблять його стійкішим до вакцин. Імовірно, новий варіант поширюється швидше, ніж усі попередні. Вже заражені 82 особи: 77 людей – у ПАР, четверо – у Ботсвані та один – у Гонконгу.

Щоби запобігти поширенню цієї інфекції, Велика Британія скасувала авіарейси відразу в кілька країн. Тимчасово заборонили польоти з Південної Африки, Намібії, Ботсвани та Зімбабве.

"Штам, виявлений у Південній Африці, може передаватися активніше ніж "Дельта". І вакцини, які в нас є, можуть діяти менш ефективно. Ми справді знаємо, що існує значна кількість мутацій цього вірусу, можливо, вдвічі більше, ніж учені спостерігали з "Дельтою". Тому вживаємо всі запобіжні заходи", – зазначив міністр охорони здоров'я Великої Британії Саджид Джавід.

Теги по теме
ВОЗ заболевание
Источник материала
Поделиться сюжетом
Информационный портал MY.UA использует cookie, чтобы обеспечить должную работу сайта, а контент и реклама отвечали вашим интересам