Україну та Грузію варто прийняти в НАТО і дати гарантії захисту – колишній генсек Альянсу
Україну та Грузію варто прийняти в НАТО і дати гарантії захисту – колишній генсек Альянсу

Україну та Грузію варто прийняти в НАТО і дати гарантії захисту – колишній генсек Альянсу

Україну та Грузію варто прийняти в НАТО і дати гарантії захисту, які поширюватимуться лише на контрольовані ними території, без окупованих. Заявив колишній генеральний секретар НАТО Андерс Фог Расмуссен, повідомляє "5 канал" з посиланням на видання "Політіко".

За словами ексгенсека НАТО, Альянс не повинен за жодних обставин давати Росії гарантії щодо нерозширення. Расмуссен попередив: якщо нині Альянс піде Федерації на поступки, то це буде поганий сигнал демократичному світу. 

"Ми пообіцяли Грузії та Україні місце за столом НАТО. І зараз час ухвалити план дій, щоби виконати нашу обіцянку. В разі потреби можемо зробити це за умови, що зобов'язання виступити на захист країни, на яку напали, поширюється лише на території, контрольовані Тбілісі та Києвом. Але зрозуміло одне: НАТО не може проводити політику відчинених дверей, коли у дверях стоїть Путін", – заявив колишній генеральний секретар НАТО.

Як повідомляв 5.UA, Північноатлантичний альянс отримав "пропозиції" РФ та назвав умови для діалогу. 

Читайте також: Білий дім відреагував на вимогу Росії щодо неприєднання України до НАТО.

Теги по теме
Украина НАТО
Источник материала
loader
loader