Долі секунди відділили українку від квіткової церемонії в спринті на Чемпіонаті Європи з біатлону

Юлія Журавок повторила найкращий результат нашої жіночої збірної на цій континентальній першості.

У п'ятницю, 28 січня, на Чемпіонаті Європи з біатлону-2022 в німецькому Арбері відбулася жіноча спринтерська гонка.

Від Україну на гонку були заявлені шість біатлоністок, але Анна Кривонос вирішила не стартувати. На дистанцію вийшли п'ять українок: Анастасія Меркушина, Ольга Абрамова, Віта Семеренко, Юлія Журавок і Валерія Дмитренко.

Найкраще проявила себе Журавок. З ідеальною стрільбою Юлія посіла сьоме місце - від потрапляння до квіткової церемонії її відділили лиш 0,4 секунди.

Зазначимо, що на поточному Чемпіонаті Європи українці тричі фінішували у топ-10. Раніше Тарас Лесюк посів шосте місце у чоловічій індивідуальній гонці а Анастасія Меркушина - сьоме в жіночій.

Перемогу в спринту здобула норвежка Рагнхільд Фемстейневік. У боротьбі за "золото" вона випередила представниць Німеччини Франциску Гільдебранд та Яніну Геттіх.