Ще один провал. Українські біатлоністи завершили чемпіонат Європи сьомим місцем в естафеті

Збірна України на чемпіонаті Європи 2022 року з біатлону в німецькому Арбері не здобула жодної нагороди.В одиночній змішаній естафеті, яка відбулася в неділю, 30 січня, українці провалили стрільбу і фінішували сьомими.Денис Насико на першому вогневому рубежі використав два додаткові патрони і вийшов зі стадіону на шостому місці. Такий результат можна було вважати цілком прийнятним, бо Норвегія, наприклад, заробила два штрафні кола.На стрільбі стоячи у Дениса сталася катастрофа. Вісьмома пострілами він закрив лише одну мішень. Після проходження чотирьох штрафних кіл Насико опинився аж на 11-му місці.Перед своїм першим вогневим рубежем Віта Семеренко підняла нашу збірну на дві позиції. Використавши два додаткові патрони українська біатлоністка вирушила на трасу 8-ю. Відставання від лідерів складало 1 хв.На жаль, зі "стійкою" виникли серйозні проблеми і у Віти. Додаткові чотири кола відкинули Україну на 17-й рядок. Зрозуміло, що за такої ситуації про боротьбу за медалі мова вже не йшла. Насико провів непоганий другий етап. Без штрафних кіл і з використанням двох додаткових патронів. Внаслідок чого наша команда піднялася на восьму сходинку.Аналогічний результат на своєму другому етапі показала і Семеренко. Однак відставання від конкурентів було настільки великим, що вижче сьомого місця Віті піднятися не вдалося.Змішану одиночну естафету з великим відривом виграла Росія. Другою фінішувала збірна Франції, а третьою - команда Німеччини.