Нацрада запустила проєкт історій про інформаційний спротив Мedia Heart of Ukraine
Нацрада запустила проєкт історій про інформаційний спротив Мedia Heart of Ukraine

Нацрада запустила проєкт історій про інформаційний спротив Мedia Heart of Ukraine

Нацрада запустила проєкт історій про інформаційний спротив Мedia Heart of Ukraine - Фото 1
Нацрада запустила проєкт історій про інформаційний спротив Мedia Heart of Ukraine - Фото 2
Перша історія – про розтрощений канал «Погляд» у Бучі та місцевого інтернет-провайдера Best, у якого загинув працівник, а доля кількох співробітників невідома.
Нацрада запустила проєкт історій про інформаційний спротив Мedia Heart of Ukraine - Фото 3
Нацрада запустила проєкт історій про інформаційний спротив Мedia Heart of Ukraine - Фото 4

Національна рада України з питань телебачення та радіомовлення запустила проєкт Мedia Heart of Ukraine. Це історії про інформаційний спротив України і про те, як українські медійники та провайдери постраждали від російської агресії.

«Росіяни обстрілюють телевізійні вежі, знищують офіси, трощать апаратуру, викрадають і вбивають українських медійників. Наші інформаційні бійці, ризикуючи життям, до останнього забезпечують українське мовлення на окупованих територіях, виходять в ефір у надскладних ситуаціях.

Злочини рашистів маємо зібрати для трибуналу над російськими окупантами. А про кожну історію українського медійного спротиву має дізнатися світ і допомогти відбудувати знищене.

Ми розповімо про медійників, телерадіоорганізації, провайдерів із Бучі, Маріуполя, Бердянська, Тростянця, Харкова, Мелітополя, Херсона, Чернігова, Сум, інших міст, де українські мовники мужньо боронять український інформаційний фронт», – зазначили в Нацраді.

Перша історія розповідає про телеканал «Погляд» у Бучі і провайдера Best. Окупанти розтрощили офіс телеканалу, знищили техніку, кувалдами розбили кухню та вбиральню. Апаратуру росіяни вивезли, до того ж знищили нещодавно встановлену 3D-студію. Співробітники каналу не постраждали та вчасно евакуювалися з міста. Наразі вони працюють на волонтерських засадах. Допомогти каналу можна за посиланням.

Провайдер Best під обстрілами відновлював свої мережі, щоб залишити інтернет-зв'язок, але 25 березня працівникам довелось рятуватися, щоб не потрапити в полон. Виїхати змогли не всі, відомо про загибель водія компанії. Ще з кількома співробітниками немає зв'язку, їхня доля невідома.

Фото: Нацрада

Теги по теме
российская агрессия
Источник материала
loader
loader