Буковинця судитимуть за використання підробленого посвідчення водія
Буковинця судитимуть за використання підробленого посвідчення водія

Буковинця судитимуть за використання підробленого посвідчення водія

Увечері 13 березня поліцейські сектору реагування відділення №5 (смт Глибока) Чернівецького РУП, патрулюючи вулиці селища Глибока, за порушення правил дорожнього руху зупинили автомобіль «ВАЗ-2106». Під час перевірки документів кермувальник, 32-річний житель селища Красноїльськ, надав правоохоронцям посвідчення водія, яке мало явні ознаки підробки. Працівники поліції вилучили сумнівний документ і направили його на експертизу.

За вказаним фактом дізнавачі відділення поліції №5 (смт Глибока) провели досудове розслідування та зібрали докази причетності буковинця до кримінального проступку.

Зокрема, поліцейські з’ясували, що чоловік замовив через мережу Інтернет підроблене посвідчення водія зі своїми анкетними відомостями. Порушник отримав фальшивий документ і використовував його для керування автомобілем.

Відповідно до висновку експерта, надане посвідчення водія не відповідає встановленому зразку аналогічного бланка оригінального документа, що перебуває в офіційному обігу на території України.

За результатами досудового розслідування дізнавачі поліції склали обвинувальний акт і скерували його до суду для розгляду. Чоловіка обвинувачують у вчиненні правопорушення, передбаченого частиною 4 статті 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) Кримінального кодексу України. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Чернівецької області.

Теги по теме
полиция Черновицкая область
Источник материала
Поделиться сюжетом