Український плавець Романчук уперше виграв медаль на відкритій воді

КИЇВ. 22 травня. УНН. Український плавець Михайло Романчук уперше у власній кар'єрі виступив та виграв медаль, змагаючись на відкритій воді. Відбулося це на Відкритому чемпіонаті Іспанії, у якому взяв участь Романчук, а також інші відомі плавці. Про це повідомляє Суспільне спорт, передає УНН.

Деталі

Романчук зміг покинути Україну через повномасштабне вторгнення ще у березні. Наприкінці місяця він змагався на турнірі у Німеччині, після чого у квітні виступив у Швеції.

З 20 по 22 травня в іспанській Жироні проходить чемпіонат Іспанії, де плавці змагаються на відкритій воді. Там вирішив виступити і Романчук, який до цього не мав у кар'єрі міжнародних стартів у цій дисципліні.

Український плавець взяв участь у двох запливах. У перший день змагань Романчук фінішував п'ятим на дистанції 10 км, програвши переможцю - німцю Флоріану Веллбруку - 20.6 секунд.

Проте у другий день змагань Романчук отримав "срібло". Переможцем запливу на 5 км також став Веллбрук.

Результати Михайла Романчука на відкритій воді:

• 5 км - 51:49.5 хвилин ("срібло")
  • 10 км - 1:48:50.8 годин (п'яте місце)

Це друга медаль Романчука у 2022 році. Першу нагороду він здобув у Стокгольмі на профільній для себе дистанції 1500 метрів вільним стилем - "срібло".