Для дітей, які постраждали від війни, відкрили центри психологічної допомоги на Київщині
Для дітей, які постраждали від війни, відкрили центри психологічної допомоги на Київщині

Для дітей, які постраждали від війни, відкрили центри психологічної допомоги на Київщині

Центри психологічної допомоги працюють у Бучі та Гостомелі
фото: Олексій Кулеба

Загалом по Україні працює понад 100 таких центрів

У Київській області за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) запрацювали «СпільноТочки» – центри, де надають психологічну допомогу сім'ям із дітьми, які постраждали від війни. Про це повідомив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

«На початку червня в Бучі та Гостомелі, цього тижня в Ірпені запрацювали «СпільноТочки» – центри, де надають психологічну допомогу сім'ям із дітьми", - йдеться у повідомленні.

Загалом по Україні працює понад 100 таких точок у різних форматах.

Ініціатива діє в місцях, що постраждали через війну, де необхідна психологічна та інша спеціальна допомога.

У центрах є навчальні активності для розвитку дітей, консультації медиків, соціальних працівників. Також там проводяться групові заняття із соціальними педагогами та волонтерами.

«Діти – найбільш вразливі перед обличчям війни. Тому ЮНІСЕФ спрямовує свої зусилля на комплексну підтримку українських дітей, щоб захистити їх, забезпечити розвиток та благополуччя», – зазначив Кулеба.

Нагадаємо, раніше росіяни повідомили про кількість депортованих з окупованих територій українців. Понад 2,3 млн осіб, у тому числі майже 365 тис. дітей, росіяни викрали і перевезли до Росії з кінця лютого з території України.

Тим часом Росія готує поправки в законі для усиновлення дітей, викрадених із Донбасу.

Як відомо, російські чиновники запропонували створити так звані «табори» для вивчення мови окупанта. Вони будуть призначені для дітей, які погано володіють мовою країни-агресора та не можуть навчатися в російських школах.

Источник материала
loader
loader