«Життя війни»: медійників запрошують долучитись до нового проєкту Лабораторії журналістики суспільного інтересу
«Життя війни»: медійників запрошують долучитись до нового проєкту Лабораторії журналістики суспільного інтересу

«Життя війни»: медійників запрошують долучитись до нового проєкту Лабораторії журналістики суспільного інтересу

«Життя війни»: медійників запрошують долучитись до нового проєкту Лабораторії журналістики суспільного інтересу - Фото 1
«Життя війни»: медійників запрошують долучитись до нового проєкту Лабораторії журналістики суспільного інтересу - Фото 2
Через відкритий конкурс планують відібрати для співпраці ще 15 редакцій або окремих журналістів, які отримають одноразову підтримку до 5000 євро на реалізацію ідей протягом 5–9 місяців.
«Життя війни»: медійників запрошують долучитись до нового проєкту Лабораторії журналістики суспільного інтересу - Фото 3
«Життя війни»: медійників запрошують долучитись до нового проєкту Лабораторії журналістики суспільного інтересу - Фото 4

Громадська організація «Лабораторія журналістики суспільного інтересу» запустила мультимедійний проєкт «Життя війни». До нього запрошують долучатись медійників – на конкусрній основі та з фінансовою підтримкою на створення матеріалів.

Команда проєкту документує життя українців, окремих підприємств чи громад, щоб сформувати так званий літопис історії України після 24 лютого 2022 року.

«На другий місяць війни я зрозуміла, що ми можемо втратити історію. Наприклад, у березні, працюючи в Миколаєві, ми не могли сповна зрозуміти, що відбувається в Чернігові, документуючи історії у Харкові, не встигали за подіями, які розвивались у Бердянську. Ідея проєкту саме у такому форматі виникла в історика Тімоті Снайдера, у форматі, що дав би можливість осягнути історичну  важливість роботи журналістів», – розповіла керівниця проєкту, директорка Лабораторії журналістики суспільного інтересу Наталя Гуменюк.

Усі публікації, створені в рамках проєкту, публікуються на порталі lifeinwar.com. Наразі до проєкту долучились близько 20 медіа – як великі національні, так і маленькі регіональні. Через відкритий конкурс планують відібрати для співпраці ще 15 редакцій або окремих журналістів.

Щоб податися, необхідно до 30 вересня 2022 року заповнити реєстраційну форму та представити на розгляд Редакційної колегії проєкту документальні історії, які хотілося би висвітлити. Відібрані проєкти отримають одноразову підтримку до 5000 євро і мають бути реалізовані протягом 5–9 місяців.

Теги по теме
российская агрессия конкурс
Источник материала
loader
loader