/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F72%2F02141ff3203974d32ba52a73488f975e.jpg)
РосЗМІ повідомили про українську ДРГ у Херсоні: що сталося насправді
“Контртерористична операція” росіян зі стріляниною біля залізничного вокзалу у Херсоні – це намагання окупантів дискредитувати ЗСУ.
Про це повідомила в голова Об’єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону.
Читайте Vlasti в Telegram: повідомляємо лише найцікавіше
Вона також нагадала попередження про те, що з 17 до 20 вересня в Херсонській області окупантами планується низка диверсійних заходів, які будуть шкодити іміджу ЗСУ.
«Російські військові намагаються донести людям інформацію, що не звільняють їх, а захоплюють. Саме тому провокації зі стріляниною посеред Херсона, провокації з вибухами та інше, що вони висвітлюють, в першу чергу, на своїх пропагандистських каналах – на це треба звертати увагу», – зазначила Гуменюк.
Вона також звернула увагу, що вірною ознакою провокацій є присутність кореспондентів окупаційного ТБ «у вирі подій», коли вони тільки почалися, чи ще не завершилися.
Нагадаємо, вчора ввечері російські ЗМІ повідомили, що в районі залізничного вокзалу в Херсоні відбувається «контртерористична операція»
Пропагандисти повідомили, що у центрі Херсона нібито було нейтралізовано українську ДРГ.

