“Гофроліжка для українців”: як Київський КПК допомагає людям, які опинилися у скрутних умовах через війну
“Гофроліжка для українців”: як Київський КПК допомагає людям, які опинилися у скрутних умовах через війну

“Гофроліжка для українців”: як Київський КПК допомагає людям, які опинилися у скрутних умовах через війну

КИЇВ. 23 вересня. УНН. З квітня цього року Київський картонно-паперовий комбінат запустив благодійний проект з виготовлення ліжок з гофрокартону для українців, які опинилися у складних умовах і вимушені ночувати не в своїх домівках – у центрах для переселенців, у бомбосховищах чи на території бойових дій. Це картонні ліжка, які збираються з коробки на місці за лічені хвилини, передає УНН.

Згодом комбінат розширив проект і став виготовляти і гофротабурети.

Деталі

Ініціатива отримала широкий відгук серед волонтерських організацій, територіальних громад, благодійних організацій, що підтримують родини переселенців. З початку квітня підприємство виготовило і передало понад 2500 таких ліжок. На ККПК кажуть - готові допомагати українцям і надалі.

Цитата

“Розуміючи особливу актуальність таких ліжок в Україні зараз, конструктори-розробники Київського картонно-паперового комбінату доопрацювали і запатентували технологію під потреби українців в умовах війни. Тепер вона дозволяє виготовляти їх у великих обсягах, а також спростити їхнє транспортування і збірку.

Ліжка виготовлені зі стійкого до вологи картону, витримують вагу у понад 100 кг і збираються за кілька хвилин. Крім того, що не менш важливо, вони повністю підлягають вторинній переробці і не створюють додаткового екологічного навантаження на довкілля”, - розповіли на комбінаті.

За такими ліжками і табуретами звертаються не тільки волонтерські й громадські організації, а й центри з розташування тимчасових переселенців та медичні заклади. Зокрема, для облаштування бомбосховищ для дітей, що проходять лікування в «КНП “Міська дитяча лікарня 5” ХМР», комбінат надав понад 30 ліжок і гофротабуретів.

У комбінаті допомогли облаштувати й Черкаський державний технологічний університет, у стінах якого знайшли прихисток родини з тимчасово окупованих територій. Спочатку ККПК допоміг облаштувати 50 спальних місць, а ось нині ще 80.

Довідка

Київський картонно-паперовий комбінат працює в Обухові і є містоутворюючим підприємством, на якому наразі працює 2500 українців. ККПК здійснює експорт своєї продукції у 35 країн світу та має 148 мільйонів доларів обсягу товарної продукції.

Наразі Київський картонно-паперовий комбінат виробляє гофротару, литу тару, картон та паперові вироби, зокрема – відомий на всю Україну туалетний папір “Обухів-65”.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом