Металіст зіграв унічию з Ворсклою у товариському матчі

Металіст зіграв унічию з Ворсклою у товариському матчіПід час зустрічі команди обмінялися забитими м'ячами.

У період міжнародної паузи клуби української Прем'єр-ліги підтримують фізичну форму шляхом проведення товариських матчів.

Так, в одному зі спарингів харківський Металіст зустрівся з полтавською Ворсклою.

На десятій хвилині зустрічі підопічні Віктора Скрипника могли залишитися у меншості через червону картку, проте виходячи з рекламента цієї товариської зустрічі команди продовжили матч у рівних складах.

На 22-й хвилині Єгор Демченко вивів Металіст вперед, однак лише через п'ять хвилин Марлісон повернув паритет на табло.

Під завісу першої половини зустрічі харківський клуб знову мав шанс повести у рахунку, але Максим Прядун не реалізував пенальті.

Більше команди у цьому спарингу голів не забивали, а фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1.

Металіст (Харків) — Ворскла (Полтава) 1:1.

Голи: Демченко, 22 — Марлісон, 27.