Найсучасніший годинник і навушники Apple надійшли у продаж
Найсучасніший годинник і навушники Apple надійшли у продаж

Найсучасніший годинник і навушники Apple надійшли у продаж

Сьогодні захищений і потужний розумний годинник Apple Watch Ultra, а також найпередовіші на сьогодні навушники компанії з Купертіно, AirPods Pro 2, надійшли в продаж у найрізноманітніших регіонах світу. Водночас Apple випустила оновлення операційної системи watchOS 9.0.1, подробиці про яке не повідомляються.

49-міліметровий корпус Apple Watch Ultra виконаний з титану, годинник отримав плоске сапфірове скло та спеціальну рамку, яка захищає екран від пошкоджень при ударах. Яскравість дисплея досягає 2000 кд/м2, годинник підтримує вимірювання температури тіла, SpO2, функцію зняття ЕКГ, відповідають вимогам американського військового стандарту MIL-STD 810. Крім того, в Apple Watch Ultra з’явилася додаткова програмована кнопка Action Button і додатковий динамік, Digital Crown було збільшено. Новий динамік зокрема використовується для активації сирени, яку чути на відстані до 190 м.

Apple заявила, що у звичайному режимі Apple Watch Ultra можуть працювати до 36 годин без підзарядки, тобто довше, ніж будь-який інший годинник. Але також передбачено й спеціальний режим, у якому вони пропрацюють до 60 годин. Apple Watch Ultra підтримують покращений GPS з більш точним позиціонуванням.

Перші користувачі AirPods Pro 2 підтверджують, що якість звуку у навушників покращена, і водночас у них збільшено час автономної роботи. У порівнянні з AirPods Pro першого покоління ефект шумоподавлення також покращено, навушники підтримують пряме регулювання гучності за допомогою ковзання вгору та вниз ніжкою. Apple Watch Ultra коштують у США 800 доларів, а AirPods Pro 2 оцінили у $250. Джерело

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом