«Радіо Свобода» отримало нагороду за висвітлення повномасштабної агресії Росії
«Радіо Свобода» отримало нагороду за висвітлення повномасштабної агресії Росії

«Радіо Свобода» отримало нагороду за висвітлення повномасштабної агресії Росії

Нагороду журналісти отримали за висвітлення початку повномасштабного вторгнення Росії.

Редакція «Радіо Свобода» стала переможцем конкурсу Online Journalism Awards 2022 у категорії Breaking News, Large Newsroom.  

«Мені дуже приємно вітати Українську службу, Білоруську службу, Current Time, а також усі команди, які зробили внесок у сміливе та всебічне висвітлення Радіо Свобода перших годин війни в Україні. Саме швидка та інноваційна командна робота, яка є надзвичайно важливою для нашої аудиторії, особливо в Україні, вперше в історії Радіо Свобода була відзначена Online Journalism Award в категорії першою в висвітлення термінових новин у великій редакцій», – заявила віцепрезидент та головний редактор «Радіо Свобода» Дейзі Сінделар.

За її словами, ця нагорода є свідченням професіоналізму та відданості кореспондентів «Радіо Свобода».

«Нагорода OJA стала ще більш особливою завдяки звільненню одного з наших ув’язнених білоруських колег, Олега Груздзіловича, після дев’яти місяців несправедливого ув’язнення. Сподіваємось незабаром побачити подібний результат для Ігоря Лосика, Олексія Кузнечика та Владислава Єсипенка», – додала Дейзі Сінделар.

Огранізатори конкурсу завили, що перші години війни Росії проти України в лютому 2022 року стали історичним моментом для «Радіо Свобода» – медіа змогло донести на багатьох платформах термінові новини про війну мільйонам людей в Україні, Росії, Білорусі, Молдові та в інших країнах.

Кореспонденти були в різних куточках України та на передовій. З великим особистим ризиком вони вели прямі трансляції, живі блоги усіма мовами регіону, зокрема і англійською. Ключовим чинником успіху екстрених новин Радіо Свобода були українські, російські та білоруські журналісти, які змогли зробити свій внесок у знання місцевості, щоб внести нюанси та контекст в історичний момент.

Online Journalism Awards (OJA) – головна світова нагорода, якою відзначають майстерність та інновації в цифровій журналістиці з 2000 року.

Фото: «Радіо Свобода»

Теги по теме
российская агрессия
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом