Слава Камінська довела до сліз кліпом "Додому", де знялася разом зі своїми дітьми
Слава Камінська довела до сліз кліпом "Додому", де знялася разом зі своїми дітьми

Слава Камінська довела до сліз кліпом "Додому", де знялася разом зі своїми дітьми

Слава Камінська випустила кліп на пісню "Додому" / фото instagram.com/babaslavka

Через війну творчість ніби зупинилась… І кожен потрапив в свою емоційну яму або депресію. Кожна жінка переживає тугу за рідним домом, безвихідь від ситуації, коли необхідно залишити рідних, друзів, своє звичне життя, дім, та віддалитись за сотні кілометрів, щоб зберегти життя доньки і сина. Залишившись абсолютно самотніми – без родини та підтримки своїх чоловіків, які боронять нашу країну.

Майже на півроку акаунт української співачки Слави Камінської з мільйоном підписників в Instagram був заблокований за відверті публікації про вторгнення РФ в Україну. Багато негативу та складні події зупинили творчість артистки. Слава перестала творити, переживала депресію, втому та виснаження.

В кліпі знялися діти співачки / прес-служба

Нещодавно, Камінська зустріла українських дівчат закордоном. Так, об’єднавшись в переживаннях та емоціях, народилось зворушливе відео на пісню "Додому". Цю роботу, яка об’єднує кожне материнське серце, тугу за рідною землею, безвихідність та віру в світле майбутнє – не можливо дивитися без сліз.

"Вперше з початку повномасштабного вторгнення РФ моя стрічка переповнена хорошими новинами, адже нарешті наші захисники, наші рідні хлопці та дівчата повернулись з російського полону "Додому"! Дякую кожному, хто боронить нашу землю і наближає момент, коли всі українці зможуть повернутися до рідної домівки. Завдяки вам, сьогодні я готова поділитись своєю історією, своїм болем та переживаннями. Інколи є те, що не можливо описати словами. Це – ніби сповідь, в якій зібрані найсокровенніші переживання. Я вперше настільки відверта з вами", - ділиться співачка.

В кліпі знялися діти співачки / прес-служба

В планах артистки випустити перший повністю україномовний альбом, зібравши найсильніші емоції, пережиті жінками під час війни.

Навіть в таких складних життєвих подіях, будучи далеко від дому, ми завжди знаходимо свої рідні душі, та об’єднуючись, ведемо свою боротьбу на музичному фронті.

Нагадаємо, раніше зірка "Школи" Трінчер вразиланіжною піснею зі своїм нареченим.

Вас також можуть зацікавити новини:

  • Positiff заспівав проникливу дуетну пісню "Додому" (відео)
  • Співак CHEEV пояснив феномен пісні "Гарно так"
  • Група Kalush Orchestra отримала новий кубок переможця "Євробачення-2022"
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом