У Білій Церкві чоловіку дали 4 роки за те, що покусав поліцейського
У Білій Церкві чоловіку дали 4 роки за те, що покусав поліцейського

У Білій Церкві чоловіку дали 4 роки за те, що покусав поліцейського

Білоцерківський суд Київської області визнав чоловіка винним в умисному заподіянні поліцейському легких тілесних ушкоджень. Про це редакція 368.media дізналася з вироку по ч. 2 ст. 345 КК.

На трасі «Київ Одеса» 16 липня капрал поліції зупинив авто, яке рухалось під час комендантської години. У водія спостерігалися ознаки алкогольного сп’яніння і йому запропонували пройти перевірку на місці. Чоловік погодився і пройшов до автомобіля працівників поліції. Під час перевірки чоловік став поводитись агресивно та сперечався.

Почувши словесну перепалку, з автомобіля вийшли два пасажири, одним із яких був обвинувачених. Чоловіки підійшли до автівки поліції і заважали проведенню дії. Вони вели себе агресивно та сварилися нецензурною лайкою в бік працівників поліції.

Далі обвинувачений штовхнув патрульного та намагався вирвати у нього рацію радіостанцію, по якій той викликав допоміжні наряди для врегулювання конфлікту. Поліцейський застосував до громадянина сльозогінний газ. У відповідь чоловік нахилився і вкусив його за вухо. Патрульному заподіяно рану вушної раковини, що відноситься до категорії легких тілесних ушкоджень, що спричинило короткочасний розлад здоров’я.

Cуд кваліфікує дії чоловіка як умисне заподіяння працівникові правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень у зв’язку з виконанням службових обов’язків (ч.2 ст.345 КК).

Обвинувачений  щиро покаявся, вибачився перед потерпілим. Сказав, що не зможе детально пояснити, в який момент конфлікту вкусив поліцейського, адже був п’яний. Шкоду не намагався відшкодувати через відсутність коштів.

У минулому чоловік має 10 судимостей за корисливі злочини проти власності громадян і проти громадської безпеки, громадського порядку: вироки щодо нього ухвалювалися в період із 1993 по 2019 рік. Влітку минулого року громадянин був звільнений з Білоцерківської виправної колонії № 35 по відбуттю строку тюремного покарання.

Обставинами, що обтяжують покарання, є скоєння злочину в стані алкогольного сп’яніння та з використанням умов воєнного стану. Суд призначив 4 роки позбавлення волі. Від моменту затримання громадянин перебуває під вартою.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом