Xiaomi припиняє підтримку Mi A3
Xiaomi припиняє підтримку Mi A3

Xiaomi припиняє підтримку Mi A3

Xiaomi нарешті припиняє підтримку програмного забезпечення для смартфона Mi A3, який є останньою з моделей Android One. Це фактично означає кінець ери Android One для компанії.

Згідно зі списком продуктів EOS Xiaomi Security Center, китайський технологічний гігант опублікував список усіх пристроїв, термін служби програмної підтримки яких нарешті закінчився. По суті, це означає, що ці телефони більше не отримуватимуть жодних оновлень програмного забезпечення чи мікропрограми, які також включають виправлення безпеки. На сайті представлений довгий список пристроїв під марками Redmi та Xiaomi. Деякі з цих моделей у списку EOS включають моделі смартфонів Android One, які китайський бренд випускав у минулому, останньою з яких є Mi A3.

Для тих, хто не знає, програма Android One була в основному смартфоном зі стандартною операційною системою Android. Крім того, ці моделі зазвичай отримували щонайменше два роки серйозних оновлень ОС. Примітно, що одним із найбільш помітних аспектів цих телефонів Android One було те, що вони зазвичай є одними з перших моделей Android, які отримали нові оновлення ОС для платформи Android, конкуруючи навіть із власними телефонами Google Pixel. Джерело

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом