Нардеп Олександр Качура повідомив, що було б справедливою відплатою для росіян
Нардеп Олександр Качура повідомив, що було б справедливою відплатою для росіян

Нардеп Олександр Качура повідомив, що було б справедливою відплатою для росіян

Про це він розповів на своєму каналі.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

«Якщо говорити про нещастя й біль, то я б хотів, щоб кожний росіянин відчув на собі те, що зараз відчувають українці. Це була б справедлива відплата. Зрозуміло, що економіка економікою, але це не може ніяк корелюватися й не може ніяк співвідноситися з тим, що наші українці відчувають, які гинуть, яких ґвалтують, будинки яких руйнують», - повідомив Олександр Качура.

За словами народного депутата, згідно з різними даними, близько 300 мільярдів доларів Центробанку заблоковано, і 4,7 трильйонів рублів заблоковані в євробондах у результаті санкцій. Олександр Качура наголосив, що наразі економіка росії відкотилася десь на 10-15 років назад.

«Для того, щоб їхня економіка відновилася до рівня 24 лютого, їм треба 10 років, і при цьому повністю всі санкції мають бути зняті. Думаю, що це неможливо, вони вже до цього рівня не повернуться. Тим більше після нашої перемоги, коли ми знайдемо механізм і будемо отримувати репарації від росії, то в них зовсім буде економічна ситуація складна», - зазначив Олександр Качура.

Як писав раніше Знай.ua, Еммануель Макрон спробував пояснити, чому у путіна «потік дах»: коронавірус, ізоляція та недостаток поваги.

Також Знай.ua повідомляв, що росіяни рванули ховатися від могилізації до Білорусі, але вусатий диктатор усіх здасть воєнкому.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом