«Слух» випустить тревел-проєкт про українську культуру «Запал»
«Слух» випустить тревел-проєкт про українську культуру «Запал»

«Слух» випустить тревел-проєкт про українську культуру «Запал»

У проєкті співачка та музикантка Ната Жижченко (Onuka), шеф-кухар Євген Клопотенко та стилістка Леся Патока вирушили в експедицію Україною, щоб дізнатись більше про українську музику, кухню і стиль.

Онлайн-медіа «Слух» анонсувало вихід нового документального проєкту про українську культуру «Запал». Перший епізод з'явиться 29 вересня на ютуб-каналі.

У межах проєкту троє українських митців — співачка та музикантка Ната Жижченко (Onuka), шеф-кухар Євген Клопотенко та стилістка Леся Патока — вирушили в експедицію Україною, щоб дізнатись більше про українську музику, кухню і стиль.

У першому епізоді вони побувають на півночі України. Ната Жижченко відвідає Чорнобильську зону, щоб записати пісні самоселів, Євген Клопотенко готуватиме чернігівську гартаначкку, а Леся Патока навчиться плести солом’яний бриль і покаже, чи може він може виглядати сучасним.

Проєкт створено у співпраці зі студією Craft Story. 

Раніше «Слух» випустив документальний серіал про нову українську культуру «Спалах». Крім того, вийшов фільм «Далі» — про жінок, які залишили свої домівки через повномасштабну війну.

  • Читайте також: Максим Сердюк, «Слух»: Поки йде війна, ми не маємо користуватись російською культурною спадщиною. Та й потім без неї обійдемось
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом