СТБ покаже прем'єру скетчкому «Коли ми вдома. Разом до перемоги»
СТБ покаже прем'єру скетчкому «Коли ми вдома. Разом до перемоги»

СТБ покаже прем'єру скетчкому «Коли ми вдома. Разом до перемоги»

Це короткі історії про героїв минулих сезонів, які через російську агресію опинилися у різних місцях і по-своєму наближають момент зустрічі, аби разом відсвяткувати перемогу України.

На каналі СТБ 15 жовтня покажуть прем'єру скетчкому «Коли ми вдома. Разом до перемоги». Це продовження проєкту, який виходив на каналі у 2014-2018 роках, повідомила пресслужба мовника.

Скетчком створює команда Starlight Production. Це короткі історії про героїв минулих сезонів, які через російську агресію опинилися у різних місцях, захищають країну в лавах ЗСУ, волонтерять, працюють, виховують дітей, допомагають сусідам і ховаються в сховищах під час повітряних тривог. Кожен з них по-своєму наближає момент довгоочікуваної зустрічі, аби разом відсвяткувати перемогу України. 

У ролях: Тетяна та Анатолій Зиновенко, Катерина Кістень, Олексій Тритенко, Кирило Бін, Катерина Колісник, Андрій Пономаренко, Ірина Андрєєва, Михайло Кукуюк, Марія Махрай.

Режисерка-постановниця — Олена Захарчук.

Проєкт виходитиме в ефірі СТБ щосуботи о 18:00 по дві серії.

Нагадаємо, перший сезон «Коли ми вдома» вийшов в ефір СТБ в 2014 році. З п'ятого сезону, який знімали у 2018-му, серіал став україномовним.

Раніше СТБ оголосив, що запускає програму «Солов’їне шоу», щоб допомогти українцям поліпшити знання рідної мови.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом