20 мая, понедельник
"Зоря" розгромила "Металіст-1925" та наблизилась до лідерів УПЛ

У п'ятницю, 28 жовтня, новий тур чемпіонату України з футболу розпочався протистоянням "Металіста-1925" та "Зорі".

Луганська "Зоря" на виїзді розгромила "Металіст-1925" у матчі 10-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок завершився з рахунком 0:3.

Рахунок матчу відкрив на 38-й хвилині В'ячеслав Чурко – передачу від Олега Данченка він завершив ударом головою.

На перерву луганська команда йшла з перевагою у два м'ячі. Ще один гол забив Денис Нагнойний.

На початку другого тайму Нагнойний взав участь у ще одному взятті воріт суперника – після навісу з кутового і скидки Арсенія Батагова він влучив у поперечину, м'яч відскочив у штрафний, і Максим Імереков з відскоком від газону завдав влучного удару. Харківська команда не змогла забити жодного голу у відповідь.

• Після цього матчу "Зоря" набрала 19 очок та піднялася до трійки турнірної таблиці УПЛ. "Металіст-1925" з десятьсяма очками дев'ятий.
  • У наступному турі "Зоря" приматиме "Металіст", а "Металіст-1925" вдома зіграє з "Вересом".

Блискавичний гол Піхальонка допоміг "Дніпру-1" пробитися до плейоф Ліги конференцій (відео)

"Динамо" драматично вирвало нічию проти АЕКа в Лізі Європи, але достроково вилетіло з єврокубків (відео)