Оновлення One UI 5 від Samsung надійшло до Galaxy Z Flip 5G
Оновлення One UI 5 від Samsung надійшло до Galaxy Z Flip 5G

Оновлення One UI 5 від Samsung надійшло до Galaxy Z Flip 5G

Після розгортання стабільного One UI 5 на останніх складаних пристроях на початку цього місяця, Samsung тепер розміщує програмне забезпечення для Galaxy Z Flip 5G 2020 року. Оновлення на базі Android 13 наразі розгортається в Європі, а найближчими днями планується ширше впровадження. За даними Sammobile, стабільне оновлення One UI 5 для Galaxy Z Flip наразі поширюється в регіонах Європи, включаючи Німеччину, Францію, Нідерланди, Італію та Польщу. Наразі Android 13 доступний лише для моделі 5G, однак Samsung, швидше за все, незабаром випустить оновлення для моделі LTE.

Повідомляється, що оновлення містить усі нові функції, представлені Google в Android 13, а також деякі ексклюзивні речі Samsung, такі як підтримка віджетів, текстовий виклик Bixby, нові багатозадачні жести тощо. Він також має підвищити рівень виправлення безпеки Android до листопада 2022 року.

Якщо ви є користувачем Galaxy Z Flip 5G і проживаєте у згаданих вище країнах, стежте за сповіщенням OTA. Як зазвичай, Samsung має випускати оновлення поетапно, і може минути кілька днів, перш ніж воно стане доступним для всіх. Користувачі можуть завантажити оновлення, перейшовши в налаштування, вибравши Оновлення програмного забезпечення та торкнувшись Завантажити та встановити.

Нагадаємо, Galaxy Z Flip 5G був запущений ще у 2020 році, всього через кілька місяців після варіанту LTE. Складаний пристрій уже отримав два основні оновлення, і останнє оновлення One UI 5, ймовірно, є його останнім великим оновленням. Смартфон продовжуватиме регулярно отримувати оновлення безпеки протягом наступних двох років.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом