Ці жінки дратують більше стрілок на колготках: 4 імені, які не хоче чути ніхто
Ці жінки дратують більше стрілок на колготках: 4 імені, які не хоче чути ніхто

Ці жінки дратують більше стрілок на колготках: 4 імені, які не хоче чути ніхто

Дуже часто буває так, що ми тільки дізнались ім'я людини, а вона нас вже дратує, хоча ніби нічого ще поганого нам і не зробила.

Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!

Підписатися

Іноді це бувають "флешбеки з минулого", коли ми згадуємо, що людина з таким ім'ям образила нас колись, але іноді це буває дійсно просто ім'я, дане при народженні. Адже є й справді список імен, які дратують багатьох і ми вам про нього зараз розповімо. На цей раз зупинимося на четвірці жіночих імен.

Дівчина, фото: Знай.ua

Людмила

Попри своє "миле" звучання, володарка цього імені часто викликає роздратування в інших. Причиною цього є зайві товариськість і простота Людмили. Вона любить допомагати всім і вся, давати непотрібні поради, цікавитись. Робить це Людмила не спеціально, така її натура. Але оточуючі нерідко вважають її поведінку неприродною та настирливою. Жінка із цим ім'ям хоче подобатися всім. Сама ж намагається товаришувати з корисними людьми. Вона буде уважна до них, поки потребує допомоги.

Анжеліка

Покровителем Анжеліки є Козеріг – знак дуже складний у спілкуванні. Жінка з цим ім'ям горда і себелюбна. Зовні вона здається сухою та недоброзичливою. Насправді, Анжеліці не чужа емоційність, але надто вже відсторонено вона поводиться з іншими людьми. Жінка із цим ім'ям тримає всі почуття під контролем. Анжеліці не чужа і хвалькість: їй подобається розповідати про свої досягнення чи дорогі покупки, викликаючи заздрість в інших.

дівчина

Тетяна

Запальність Тетяни часто викликає невдоволення в інших. Незважаючи на те, що вона намагається приборкати свою імпульсивну вдачу, часто її гнів обрушується на ближнього. Владна Тетяна справді любить командувати оточуючими. Вона впевнена, що без її понукань та наказів не буде жодного штибу. Тетяна любить усіх підганяти, вчити та суворо звітувати. Вона уразлива: якщо її зачепити, стає мстивою. Жінки із цими іменами часто викликають роздратування, з'явившись у суспільстві. Виною всьому стає їхня поведінка. Навмисно чи випадково вони зачіпають своїми вчинками інших людей.

Надія

Незважаючи на позитивне звучання імені, своєю поведінкою Надія нерідко викликає в інших протилежні почуття. Вона є непостійною в судженнях, легко змінює власні принципи. Надія надзвичайно вперта. Вона нізащо не послухає мудрої поради, якщо задумає провернути провальну справу. Коли Надю наздожене провал, почне звинувачувати свого ближнього. Нерідко вона знімає із себе відповідальність за невдалі вчинки, спокійно перекладаючи їх на плечі інших. Їй простіше шукати недоліки у чужих людях, ніж розписатися у своїй помилці.

дівчина

Нагадаємо, хлопчик-красень, дівчатка не страждають: 5 чоловічих імен, які ненавидять усі жінки – не лише Микита.

Раніше ми повідомляли, що здоров'я, хоч у космос лети: 4 жіночих імені, які захищають від усіх хвороб, перевірте себе.

Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом