Збірна Швейцарії здолала Сербію та вийшла до плей-оф ЧС-2022

Джерело - Чемпіон.

У матчі третього туру групи G чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Швейцарії святкувала перемогу над Сербією.

У середині першого тайму матчу команди обмінялися забитими голами. З передачі Соу Шакірі відкрив рахунок на 20-ій хвилині. Через шість хвилин Тадич асистував Мітровичу, який відновив рівновагу у рахунку.

На 35-ій хвилині матчу серби вийшли вперед - відзначився Влахович. Наприкінці першого тайму зустрічі Емболо зрівняв рахунок.

Варгас віддав передачу на Фройлера, який з меж штрафного майданчика холоднокровно, з близької відстані, відправив м'яч у сітку - 2:3.

Наприкінці матчу Фернандеш не переграв голкіпера сербів, програвши йому дуель. Матч завершився з рахунком 3:2. Завдяки здобутим трьом очкам збірна Швейцарії  з другого місця вийшла до плей-оф ЧС-2022.

Чемпіонат світу з футболу ФІФА 2022
Група G, 3 тур
2 грудня, 2022 рік

Сербія - Швейцарія 2:3 (2:2)

Голи: 0:1 - 20 Шакірі, 1:1 - 26 Мітрович, 2:1 - 35 Влахович, 2:2 - 44 Емболо, 2:3 - 48 Фройлер