Збірна Нідерландів переграла США в 1/8 фіналу ЧС-2022

Джерело - Чемпіон.

У матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2022 з футболу збірна Нідерландів святкувала перемогу над США.

Вже на третій хвилині зустрічі Пулішич мав шанс забити швидкий гол, але голкіпер збірної Нідерландів Нопперт парирував його удар. А через сім хвилин Дамфріс виконав чудову передачу на Депая, який на межі штрафного майданчика помітив, що голкіпер вийшов з воріт, спокійно відправив м'яч у лівий кут - 1:0.

Наприкінці першого тайму зустрічі Блінд прийняв м'яч на хід у штрафному майданчику після передачі Дамфріса та потужно пробив під ліву штангу воріт американців - 2:0.

На 76-ій хвилині матчу Пулішич виклав м'яч під удар Райту, який пробив у лівий кут воріт Нопперта - 2:1. Через 5 хвилин Дамфріс майстерно одним дотиком обробив бездоганну передачу Блінда та завдав прицільного удару під ліву штангу воріт - 3:1.

Матч завершився з рахунком 3:1. Збірна Нідерландів стала першим чвертьфіналістом турніру. В 1/4 фіналу, який відбудеться 9 грудня, Нідерланди зіграють з переможцем пари Аргентина - Австралія.