Володимир Зеленський став «Людиною року» за версією Financial Times
![Володимир Зеленський став «Людиною року» за версією Financial Times - Фото 1](https://thumbor.my.ua/TqR9gNpHCh7nEluaptRBqPRA21E=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F31095bda5327e40cf24c8814368eaf77.png)
![Володимир Зеленський став «Людиною року» за версією Financial Times - Фото 2](https://thumbor.my.ua/MCCjZArrzIOgwHQwTHyDKfkxFvE=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F39a45afdf9fa0bcc5cc4ac8be2e72a10.png)
![Володимир Зеленський став «Людиною року» за версією Financial Times - Фото 3](https://thumbor.my.ua/TqR9gNpHCh7nEluaptRBqPRA21E=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F31095bda5327e40cf24c8814368eaf77.png)
![Володимир Зеленський став «Людиною року» за версією Financial Times - Фото 4](https://thumbor.my.ua/MCCjZArrzIOgwHQwTHyDKfkxFvE=/600x/smart/filters:format(webp)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F81%2F39a45afdf9fa0bcc5cc4ac8be2e72a10.png)
Президент України Володимир Зеленський став «Людиною року» за версією британської газети Financial Times.
Видання назвало Зеленського втіленням мужності й стійкості українського народу в боротьбі з російською агресією. А також прапороносцем ліберальної демократій у глобальній боротьбі з авторитаризмом, яка визначає хід ХХІ століття.
У статті Зеленського порівнюють із прем'єр-міністром Великої Британії Вінстоном Черчиллем, який виступав на радіо, щоб об'єднати країну під час Другої світової війни. Натомість Зеленський використовує соціальні медіа для своєї кампанії з військової та фінансової підтримки Заходу.
У FT вважають, що рішення Зеленського залишитися в Києві на початку повномасштабного вторгнення замість того, щоб прийняти пропозицію США про евакуацію, було одним із найважливіших моментів у війні та спонукало українську армію й народ до опору.
«Я більше відповідальний, ніж хоробрий. Я просто ненавиджу підводити людей», — розповів Зеленський в інтерв'ю виданню.
Нагадаємо, керівниця Центру громадянських свобод Олександра Матвійчук увійшла в перелік 25 найвпливовіших жінок світу за рейтингом британського видання Financial Times. Вплив її діяльності на суспільство відзначили у категорії «Лідери».
Фото: president.gov.ua
![loader](/files/images/preloader.gif)
![loader](/files/images/preloader.gif)